קידום בגוגל

קידום בגוגל זה עולם ומלואו קידום אורגני ברשת החיפוש הפופולרית ביותר תביא לכם תוצאות לאורך זמן, גם פרסום ממומן היא דרך מצוינת להשיג לידים עבור העסק שלכם.

קידום אורגני SEO

תהליך קידום אורגני -SEO (שמשמעותו: search engine optimization)מאפשר לאתר שלכם לבלוט מול המתחרים שלכם, להזרים תנועה איכותית של לקוחות שבאמת מחפשים את שירותיכם וכתוצאה מכך להגדיל בצורה משמעותית את הרווחים שלכם.

קידום אורגני להזרים לקוחות חדשים
אתם מחפשים לקוחות חדשים והלקוחות שלכם מחפשים אתכם ברשת. אם האתר שלכם לא נהיר לאופי החיפוש של הלקוחות שלכם, הרצון המשותף לא יתממש. על מנת לממש את המפגש בין רצונותיכם לרצונותיהם של לקוחותיכם, עליכם להנגיש ולהתאים את האתר שלכם לאופן החיפוש שלהם.

שימו לב, למיקום האתר שלכם בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל השפעה משמעותית ביותר ליכולת שלכם להצליח לשווק בעולם האינטרנט. פחות משני אחוזים מהגולשים ימשיכו לדף תוצאות החיפוש השני בגוגל והרבה פחות מהם לדפים הבאים. לכן, כאשר אתם נגישים ומדברים את השפה של גוגל ומבצעים קידום אורגני, אתם מתקדמים אל עבר הדף הראשון בהתאם למילות החיפוש המתארות את המוצרים שלכם, אשר הוא הקשר הישיר שלכם עם לקוחותיכם.

מה ההבדל בין קידום אורגני לבין קידום אתרים ממומן ?
בעולם האינטרנט של היום, קיימים שני סוגים של ערוצי פרסום ושיווק, האחד קידום ממומן והשני קידום אורגני. קידום אתרים ממומן הינו קניית שטח פרסום מגוגל על פי מילות חיפוש שמורות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש שלהן. אתם משלמים בעצם מחיר קבוע לקליק עבור הגולשים שלחצו על המודעה שלכם. החיסרון המהותי ביותר של שיטת פרסום זו הינה העובדה שפרסום שלכם בדיוק כמו בעולם הפרסום ברדיו בטלוויזיה, מודעות או עיתונות, הפרסום שלכם הינו בר חלוף. הוא לא פועל למיתוג העסק שלכם לאורך זמן וברגע שנגמר לכם התקציב גם אורך חיי השיווק האינטרנטי שלכם נגמר.

קידום אורגני פועל אחרת לחלוטין, בתהליך זה פועלת חברת הקידום שלכם על מנת ליצור חשיפה מקסימאלית לאתר שלכם באמצעות הבנת מגנון הפעולה של הסורקים של גוגל לעומקו, והתאמת המלל באתר ואופיו למנגנון זה על פי מילות החיפוש והאסטרטגיה המתאימה לעסק שלכם. בנוסף, באמצעות בנייה וקנייה של קישורים אורגנים וממומנים, בהתאם. חברת הקידום בונה עבורכם תדמיתית ורשת שיתופי פעולה שונים עם אתרים נוספים בעלי תחומי עניין קרובים ומטרה משותפת, כך אתם מגדילים את הדרוג של האתר שלכם בגוגל ומתקדמים בתוצאות החיפוש לדף הראשון. כך אתם מקנים לעצמכם פרסום קבוע וחשיפה לאורך זמן לקהל היעד שלכם.

תהליך קידום אורגני
אנו מציעים לכם שיטת עבודה אמינה, זמינה וקשובה, המשלבת שיטות עבודה מסורתיות עם שיטות חדשניות ומבטיחה לכם תוצאות יציבות בשקיפות גבוהה, שיבטיחו קידום ממוקד לטווח הרחוק. באמצעות תהליך קידום אורגני ממוקד תוכלו ליהנות מדרוגים גבוהים טבעיים בתוצאות החיפוש של גוגל וכתוצאה מכך להגדיל את מעגלת הלקוחות שלכם.

תהליך הקידום הממוקד כולל מספר שלבים, שנועדו על מנת להביא לכך שהאתר יופיע בעמוד הראשון בגוגל עבור ביטויים נבחרים אשר נבחרו על ידי הלקוח. ומשם להביא לכך שיישארו בעמוד הראשון וימשיכו להיות מדורגים גבוהה בתוצאות החיפוש.

שלבי תהליך קידום אורגני לאתר :
הפגישה הראשונית –בפגישה זו ניצור את התוכנית הממוקדת בתחום הקידום האורגני ונגדיר את המטרות, באמצעות מחקר מילות מפתח, ניתוח התנהגות השוק באינטרנט ומצב המתחרים.
אופטימיזציה לאתר וכתיבת תוכן שיווקי –בשלב זה של תהליך הקידום, נמפה את מצבו הנוכחי של האתר או המידע הקיים וניצור תוכנית התואמת את הביטויים הנבחרים, השפה השיווקית בתחום הספציפי ומבנהו הפיזי של האתר.
בניית קישורים ממומנים ואורגניים לאתר –בשלב זה, ניצור תשתית מלאה של תוכנית הקישורים הנכנסים לאתרכם. תוך מיפוי אתרים רלוונטיים לשיתופי פעולה והפעלת מערך קישורים מאתרים משמעותיים.
חיזוק תדמיתי וניהול מוניטין –בשלב זה, נבצע הגדלה של החשיפה לה זוכים העמודים החשובים באתרכם, נשפר את מראה האתר ואת האופן שבו הוא נתפס תדמיתית באינטרנט.
הגדלת המרות –בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא הגדלת מעגל הלקוחות שלכם. לאחר ניתוח התנהגות הגולשים באתרכם באמצעות כלים מתקדמים כגון: גוגל אנליטיקס, מפות חום וכו, ניצור תוכנית למיקסים השארת לילדים ופניות לקוחות מהאתר שלכם.
פגישת סיכום והסקת מסקנות –בסיום תקופת הקידום המסוכמת, נבצע פגישה בה נציג לפניכם את דו”ח ההתקדמות שלכם ונתוני התהלך. נפיק לקחים ונבצע תוכנית עתידית בה נרחיב את תהליך הקידום בתקופה הבאה.

קידום ממומן PPC

מנוע החיפוש של גוגל שינה את פני האינטרנט עם השקתו. היום הוא מנוע החיפוש המוביל והמשמעותי ביותר בעולם. חברת גוגל (שהינה חברה פרטית) הבינה עד מהרה את הפוטנציאל העסקי הטמון בפרסום ייחודי דרך מנוע החיפוש שלהם. חברת גוגל מאפשרת לכם לפרסם בתשלום או במילים אחרות קידום ממומן PPC, דרך מערכת לבחירת מילות מפתח (Google Adwords). מילות המפתח הניתנות לבחירה הינן מילים שמישות משאילתות החיפוש של משתמשי גוגל.

הרעיון העומד מאחורי מערכת הקידום ממומן PPC הינו פשוט מאוד. באפשרותכם לפרסם מודעה בעמוד הראשון ביחס למילת המפתח שנבחרה ולשלם מחיר קבוע עבור כל הקלקה. ככל שמחיר ההקלקה של מילת המפתח גבוה יותר כך תמוקם המודעה במיקום טוב יותר, שיטת פרסום זו נקראת Pay Per Click ובקיצור PPC. השיטה המוצלחת הביאה גם את Yahoo לפתוח את האפשרות לניהול קמפיין בפלטפורמת Yahoo Search Marketing, מנוע החיפוש Bing אפשר ניהול קמפיין בפלטפורמת AdCenter וחברת פייסבוק אפשרה קמפיינים מומנים בשיטת ה– Pay Per Click.

קידום ממומן PPC – על השיטה
שיטת הפרסום הממומן Pay Per Click – PPC בגוגל הינה דרך מהירה ואפקטיבית לניתוב גולשים אל האתר שלכם. בחלוקה גסה, ניתן לומר שכ- 30% מתנועת מנועי החיפוש מנותבת לפרסומות ה- PPC ו- 70% מתוכה מנותבת לתוצאות חיפוש אורגניות. בנוסף לנתח משמעותי זה מתנועת הגולשים, מודעת הפרסום שלכם בגוגל משותפת באתרים נוספים שבבעלות גוגל או פועלים בשיתוף פעולה עם גוגל והם מוסיפים תנועה נוספת לאתר שלכם שיטה זו נקראת גם פרסום ברשת המדיה.

פרסום ממומן PPC הינו כלי איכותי ויעיל לעסקים שמחפשים תוצאות מיידיות. קמפיין PPC אשר בנוי בצורה נכונה יכול להניב תוצאות משמעותיות בתוך מספר שעות בלבד! החיסרון העיקרי של קמפיינים מסוג זה הינו התשלום פר קליק. תשלום פר קליק אומר שברגע שתקציב הקמפיין שלכם נגמר, המודעה שלכם יורדת ואתם נשארים עם המיקום הנוכחי שלכם ביחס למילת המפתח. במידה ולא בוצע קידום אורגני לאתרכם הוא עלול להיות אי שם בדף החיפוש מספר 38 של גוגל ולעיתים כלל לא להופיע לכן חשוב להשקיע משאבים גם בקידום אורגני על מנת שעם הזמן תוכלו להיות פחות תלויים בפרסום ממומן PPC.

יתרונות הפרסום בשיטת פרסום ממומן PPC :
שליטה על הפרסום
– קידום ממומן PPC מאפשר לכם לשלוט על תוכן המודעה, התקציב וכל הפרמטרים הנוספים הרלוונטיים להצלחתה. בנוסף, במידה והפעילות השיווקית שלך מיועדת לשוק הבינלאומי באפשרותכם לקבוע כי המודעה תופיע באזור הגיאוגרפי שמעניין אתם או לדוברי שפה ספציפית.

רלוונטיות מקסימאלית
– באמצעות קידום ממומן PPC, באפשרותכם לפרסם עבור מילת מפתח ספציפית שירות או מוצר ספציפי שאתם מעניקים וליצור מודעה בעלת אפקטיביות אופטימאלית. מיקוד זה מאפשר לכם להגדיל בצורה משמעותית את אחוזי המרות המכירה שלכם מכיוון שמילים אלו מוכוונות מכירה של השירות / המוצר אותו אתם מעניקים.

מדדים מלאים בזמן אמת
– קידום ממומן PPC מעניק לכם את האופציה למדוד כמעט כל פרמטר בהקשר של המודעה שלכם. הדבר מאפשר לכם לבצע אופטימיזציה עקבית למודעה שלכם על מנת להשיג תוצאות מקסימאליות.

ענבר מדיה אנו מציעים לכם ניהול קמפיין PPC מקצועי ואיכותי שיענה לצורכי השיווק שלכם במלואם. אנו מספקים פתרונות קידום ממומן במגוון ערוצים, בהם : גוגל, Yahoo, Bing ופייסבוק. כחלק מהפעילות השוטפת, אנו נעניק לכם דיווח שוטף על נתוני הקמפיין שלכם עלויות, תוצאות ומדדים נוספים, תוך שקיפות מלאה בכל התהליך. לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות צרו עימנו קשר עוד היום.

כתיבת תוכן לאתרים

אנו מציעים לכם כתיבת תוכן שיווקי מקצועי, חדשני ועדכני אשר אפקטיבי גם עבור גולשי האתר שלכם וגם עבור מנועי החיפוש ברשת. כתיבת תוכן הינה פעולה שכל אתר חייב לבצע, זאת על מנת להיות נהיר ונגיש לגולשי האתר וכמו כן על מנת שמנועי החיפוש ברשת יסווגו את התוכן שקיים בו כרלוונטי עבור תוצאות חיפוש מסוימות וכמו כן יסווגו את רמת ואיכות התוכן המוצג בו כתוצאה מהתנהגות הגולשים בעמוד.

כתיבת תוכן שיווקי זו אומנות, וכדי לבצע אותה בצורה נכונה יש צורך בעבודת איש מקצוע!
כתיבה שיווקית נכונה וקופירייטינג מקצועי
לקוח שמגיע לאתר שלך שואל שאלה בסיסית בהגיעו אל העמוד : ” מה יש לך להציע לי ? ”

במידה והטקסט אינו ברור, אינו ממוקד או מכיל עודף או חוסר מידע רלוונטי הוא פשוט ינטוש את האתר.

כדי לבצע את המשימה הזו בהצלחה, עליכם לאפיין את השירותים שלכם בצורה מצויקת ועניינית. בשביל לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר אנחנו כאן.

אין עוד מישהו חוץ מכם שיכול לאפיין את השירותים שלכם והיתרונות שלכם, אך האם אתם יודעים מהי הדרך הנכונה ביותר לכתוב אותם. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מספרים את הסיפור שלכם בצורה שתשרת אתכם הכי טוב ותעניק לסיפור שלכם את הקסם הייחודי שיש רק לכם. באמצעות ניתוח מעמיק ומחקר מקצועי לתוכן האתר שלכם אל מול מילות החיפוש המדויקות, אפשר לשכוח מהניחושים ולהתחיל לדבר את השפה של לקוחות קהל היעד שלכם כאשר הם מחפשים את המוצר אותו אתם מעניקים.

באפשרותכם לבחור ממגוון פתרונות תוכן וכתיבה שיווקית שיאפשרו לכם להעביר לקהל היעד המדויק שלכם את המסר הנכון בדיוק בזמן הנכון. בין פתרונות התוכן אותם אנו מציעים לכם תוכלו למצוא :

כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג לאתרי אינטרנט.
כתיבת מאמרים מקצועיים לצורכי קידום האתר.
כתיבת ניוזלטר מקצועי וניהול רשימת דיוור
כתיבה וניהול של בלוג מקצועי בתחום הפעילות.
שדרוג המבנה העיצובי הטקסטואלי של דפי האתר.

איתנו תקבלו קשת של פתרונות ניהול תוכן וקופירייטינג אשר יאפשרו לכם להעביר את המסר השיווקי הנכון ולהעניק ערך מוסף משמעותי לגולשים שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינמית ללא התחייבות.