אתר שיווק למסעדות

תמיד חשבתם שלהזמין ארוחה במשלוח ממסעדה טובה, זאת משימה לא נעימה? באקספרס food רוצים להעניק לכם את השירות הטוב והמשתלם ביותר בהזמנת משלוחי אוכל. האתר מאפשר לכם להשוות בין סוגי מטבח שונים, להתעדכן בתפריטים החדשים, להשוות מחירים, לקבל הנחות ומבצעים ייחודים, לראות מה לקוחות אחרים כותבים על המסעדות ויותר מהכול – לקבל שירות מעולה וחוויית קניה ללא פשרות.
הזמנת משלוחי האוכל מבוצעת באמצעות האינטרנט בלבד, כך מתאפשר שירות משלוחים יעיל, המושתת על קשר מקוון עם המסעדות: המזמין מבצע הרשמה חד פעמית לאתר ומקבלים שם משתמש וסיסמא. בכל כניסה נוספת ניתן לצפות ברשימת המסעדות באזור ובתפריטיהן.

Website Live View Screenshot
 
 • Thumbnail

  אתר לשיווק מסעדות

  אתר המושתת על מערכת ג'ומלה מיועד לאפשר ללקוח בחירה ממספר רב של תפריטים המוצעים ממגוון רחב של אוכל בהזמנה. האתר מפנה לקוחות ישירות לעסקים בעירם.

 • Thumbnail

  אתר בסגנון יפני

  האתר בנוי ומוצג בסגנון פלאש את התפריט ניתן לדפדף ההזמנות מתבצעות מול הלקוח האתר מוצג ללקוח כאשר ברקע מנוגנת מוסיקה נעימה עיצוב גרפי שובה עין.

 • Thumbnail

  אתר לפיצות

  אתר פיצה להזמנות בשילוב המאפשר ללקוח להזימין מתפריט מצולם או לחלופין מתפריט רשום,האתר משולב באפשרויות כגון הזמנות דרך או הזמנה ישירה SMS .

 • Thumbnail

  אתר לסופרמרקט

  האתר מיועד לעסקים בתחום הקמעונאות נבנה עם מערכת ניהול עצמאית ניתן לשלב מבצעים כגון הנחות באחוזים 2 מוצרים במחיר מבצע ועוד.

 • Thumbnail

  אתר למסעדה

  אתר בסגנון פלאש למסעדה ניתן לדפדף בתפריט כמו בחוברת כולל גלרית תמונות ומיקום העסק מוסיקת רקע הניתנת להחלפה.

 • Thumbnail

  אתר תפריט הזמנות

  אתר זה מאפשר לבצע הזמנות מתפריט כולל בחירת תוספות למנה ההזמנה נשלחת ב SMS וכוללת את כל פרטי ההזמנה.

The Rest of our Work