פרופיל של גבי

אתר Gabby.co.il החל פעילותו בחודש מרץ 2012 ומבוסס באיזור הקריות שבצפון. בשל התפתחות הטכנולוגיה והשימוש הגובר בשימוש ברשת, אני מרגיש כי כעת הוא הזמן הטוב ביותר עבור עסקים קטנים לפתח אתר ולהכנס לעולם האינטרנט ולשגשג. לכן, אני מציע את שירותי כמעצב ומפתח אתרים. השירותים שלי איכותיים והעסק שלך מקבל אתר מקצועי במחיר סביר.

הרקע שלי כולל ניסיון מעל 15 שנים בפיתוח, עיצוב, ושיווק אתרים במנועי חיפוש. הניסיון שרכשתי מאפשר לי להוביל את עסקך לסגסוג והצלחה בעולם האינטרנט, במקצועיות וביעילות.

Website Screen View Screenshot
 
 • Thumbnail

  אתר לשיווק מסעדות

  אתר המושתת על מערכת ג'ומלה מיועד לאפשר ללקוח בחירה ממספר רב של תפריטים המוצעים ממגוון רחב של אוכל בהזמנה. האתר מפנה לקוחות ישירות לעסקים בעירם.

 • Thumbnail

  אתר בסגנון יפני

  האתר בנוי ומוצג בסגנון פלאש את התפריט ניתן לדפדף ההזמנות מתבצעות מול הלקוח האתר מוצג ללקוח כאשר ברקע מנוגנת מוסיקה נעימה עיצוב גרפי שובה עין.

 • Thumbnail

  אתר לפיצות

  אתר פיצה להזמנות בשילוב המאפשר ללקוח להזימין מתפריט מצולם או לחלופין מתפריט רשום,האתר משולב באפשרויות כגון הזמנות דרך או הזמנה ישירה SMS .

 • Thumbnail

  אתר לסופרמרקט

  האתר מיועד לעסקים בתחום הקמעונאות נבנה עם מערכת ניהול עצמאית ניתן לשלב מבצעים כגון הנחות באחוזים 2 מוצרים במחיר מבצע ועוד.

 • Thumbnail

  אתר למסעדה

  אתר בסגנון פלאש למסעדה ניתן לדפדף בתפריט כמו בחוברת כולל גלרית תמונות ומיקום העסק מוסיקת רקע הניתנת להחלפה.

 • Thumbnail

  אתר תפריט הזמנות

  אתר זה מאפשר לבצע הזמנות מתפריט כולל בחירת תוספות למנה ההזמנה נשלחת ב SMS וכוללת את כל פרטי ההזמנה.

The Rest of our Work