21, נובמבר 2011

בוא לגלות את סודות הכתיבה השיווקית השכנועית

בוא לגלות את סודות הכתיבה השיווקית השכנועיתהאינטרנט כבמה לשיווק יעיל ומקיף הינו קרקע פורייה למהלכי שיווק איכותיים אשר מספק גישה מהירה ופשוטה לקהלים רבים. שימוש נכון במדיום תקשורתי זה יאפשר לך לגבש תוכנית שיווקית ממוקדת ויעילה, לחסוך בעלויות ולקדם את מטרות העסק. שיווק רשתי – מהו שיווק רשתי? כיצד ניתן לעשות בו שימוש על מנת לקדם את העסק? מיהם השחקנים הנוספים שיש לקחת בחשבון? השלבים בבניית פעילות המבוססת על שיווק רשתי. שיווק בפורומים – איך להשתמש בפורומים ככלי שיווקי? רשימת המלצות כיצד יש לנהוג במסגרת פורומים על מנת לגייס אהדה ולעודד והצלחה וכן זירות פורומים מובילות. חתימה שיווקית במייל – אפשר לשווק את העסק גם בצורה פאסיבית - חתימת המייל שלך ושל עובדייך יכולה לקדם.

קרא בהרחבה

12, נובמבר 2011

חמשת האתרים הגדולים בקוד פתוח CMS.

חמשת האתרים הגדולים בקוד פתוחקוד פתוח משמש בעולם התוכנה לציון תוכנה שקוד המקור שלה פתוח ונגיש לכל מי שחפץ בו והוא חופשי לשימוש, לצפייה, לעריכת שינויים ולהפצה מחודשת לכל אחד ואחת. שיטת פיתוח כזו מאפשרת בעצם לכל מי שחפץ בכך לקחת חלק בפיתוח התוכנה ולתרום לשיפורה. יש להבחין בין קוד פתוח לבין קוד נגיש – מצב שבו ניתן לראות את הקוד אך אסור לבצע בו שינויים. מצב זה אינו נופל תחת הקטגוריה של קוד פתוח.

קרא בהרחבה

27, נובמבר 2011

קווים מנחים לבניית אתר אינטרנט - המלצות עיצוב כלליות

קווים מנחים לבניית אתר אינטרנט - המלצות עיצוב כלליות

יחס בין חומרים ויזואלים לטקסטים

במרבית האתרים כדאי לשמר יחס סביר בין כמות המלל לחומרים הויזואלים (תמונות, קטעי אנימציה, קבצי וידאו וכד'). יש לזכור שמטרת התמונות באתרי תוכן היא לקשט, לשבור את שגרת המבנה ולהקל על העין הנתקלת בעומס וגודש אינפורמציה. עיצוב נכון משתמש בחומרים הויזואלים במשורה, באופן הרמוני, שלא יאפילו על הטקסט אלא יתמכו בו. יחד עם זאת, באתרים שאינם אתרי תוכן אלא אתרי קטלוג, או תיקי עבודות, אנו נתקלים במצב הפוך בו המלל תומך בתכנים הויזואלים. במקרים אלו יש להשתמש במלל במשורה.

קרא בהרחבה

21, נובמבר 2011

התקנת שרת WampServer במחשב אישי

התקנת שרת WampServer במחשב אישיWampServer היא סביבת פיתוח אינטרנט במחשב האישי. היא מאפשרת לך ליצור יישומי אינטרנט עם Apache2, PHP ו-MySQL מסד הנתונים. WampServer מותקנת באופן אוטומטי (ההתקנה), והשימוש בו הוא מאוד אינטואיטיבי. תוכלו לכוון את השרת בלי לגעת בקבצי ההגדרה. PHP ( או ברשי התיבות Hypertext Preprocessor) היא שפת תיכנות צד שרת, שבה הסקריפט אשר כותב המתכנת ב- PHP רץ על צד השרת ומתורגם בעזרת תוכנות שרת שתומכות ב PHP.

קרא בהרחבה

 
 • Thumbnail

  אתר לשיווק מסעדות

  אתר המושתת על מערכת ג'ומלה מיועד לאפשר ללקוח בחירה ממספר רב של תפריטים המוצעים ממגוון רחב של אוכל בהזמנה. האתר מפנה לקוחות ישירות לעסקים בעירם.

 • Thumbnail

  אתר בסגנון יפני

  האתר בנוי ומוצג בסגנון פלאש את התפריט ניתן לדפדף ההזמנות מתבצעות מול הלקוח האתר מוצג ללקוח כאשר ברקע מנוגנת מוסיקה נעימה עיצוב גרפי שובה עין

 • Thumbnail

  אתר לפיצות

  אתר פיצה להזמנות בשילוב המאפשר ללקוח להזימין מתפריט מצולם או לחלופין מתפריט רשום,האתר משולב באפשרויות כגון הזמנות דרך או הזמנה ישירה SMS

Our Recent Work